KIM JESTEŚMY?

Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, umiejętności praktyczne, umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania Klientów, otwartość na innowacyjne rozwiązania i ich wdrażanie – oto cechy Largo Business Solutions, firmy skutecznie zarządzającej portfelem ubezpieczeniowym przedsiębiorstw.
Largo Business Solutions tworzy zespół profesjonalistów o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowym i doradczym, których kompetencje pozwalają dostarczyć Klientom kompleksową obsługę procesów ubezpieczeniowych oraz doradztwo strategiczne w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.
Nasi Klienci cenią terminowość w działaniu, korzystne rozwiązania zarówno pod względem finansowym jak i zakresu ochrony ubezpieczeniowej, a także profesjonalnie wsparcie począwszy od oceny ryzyka, poprzez tworzenie dostosowanych do indywidualnych potrzeb programów ubezpieczeniowych, po skuteczną likwidację szkód na terenie całego kraju i poza jego granicami. Wyznaczamy cele w zarządzaniu programem ubezpieczeniowym i wspólnie z Klientami monitorujemy jego realizację.
Aktywnie współpracujemy z wiodącymi ubezpieczycielami na polskim rynku. Nasi Partnerzy cenią wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm zespołu Largo Business Solutions w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla Klientów, dzięki czemu mogą ulepszać własne produkty i usługi.

MISJA

Naszą misją jest wspieranie Klientów w rozwijaniu ich firm i przedsiębiorstw poprzez zapewnienie im kompleksowego wsparcia w ocenie i zabezpieczeniu przed ryzykami związanymi z prowadzoną działalnością, a w sytuacjach kryzysowych – szybkie i skuteczne przeprowadzenie likwidacji szkody z uzyskaniem odszkodowania adekwatnego do poziomu straty. Bezpieczny rozwój naszych Klientów to priorytet.

WIZJA

Naszą wizją jest zbudowanie firmy odgrywającej wiodącą rolę na rynku brokerów ubezpieczeniowych, poszukującej i dostarczającej innowacyjne i zindywidualizowane rozwiązania, w pełni dostosowane do potrzeb Klientów, budującej trwałe, oparte na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu relacje z Klientami, zapewniającej najwyższej jakości usługi, skutecznej i profesjonalnej zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Chcemy wyznaczać standardy dla wszystkich uczestników rynku zarządzania ryzykami i ubezpieczeniami, oparte na mocnych zasadach etycznych i podstawach jakościowych.

WARTOŚCI

W naszej działalności łączymy najwyższą jakość i wiedzę z profesjonalizmem w analizie ryzyk i ich zapobieganiu, obsłudze likwidacji szkód i zarządzaniu portfelem ubezpieczeniowym naszych Klientów. Naszą reputację budujemy w oparciu o zasady etyki, zaufania, lojalności, otwartości i transparentności.

Nasz zespół

MARCIN ROSÓŁ

PREZES ZARZĄDU
Założyciel spółki Largo Business Solutions działającej na rynku zarządzania ryzykiem, doradztwa inwestycyjnego i strategicznego. Menedżer specjalizujący się w zarządzaniu projektowym i sprzedażowym, tworzący i rozwijający różnorodne projekty biznesowe. Był m.in. odpowiedzialny za sprzedaż u międzynarodowego brokera ubezpieczeniowego GrECo JLT Polska Sp. z o.o.

Piotr Juchniewicz

Wiceprezes Zarządu

Prawnik, specjalista z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych, diagnostyki ryzyk ubezpieczeniowych likwidacji szkód i zamówień publicznych. Obok pracy zawodowej prowadzi aktywną działalność naukową i prawniczą. Jest wykładowcą akademickim, mediatorem oraz biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku.

JAROSŁAW KLĘK

Prokurent, Dyrektor Finansowy

Odpowiedzialny za obszar finansowy i IT. Zawodowo od zawsze związany z zarządzaniem finansami, a od kilkunastu lat także z rynkiem ubezpieczeniowym. Ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw i administracją w spółkach brokerskich. Był m.in. dyrektorem finansowym i administracyjnym oraz Wiceprezesem zarządu w międzynarodowej firmie brokerskiej.